Telefon
Adres
Mail
Hakkımızda

Hakkımızda

1986 yılında şahıs firması olarak pirinç sektörüne adım atan Güzel Metal, yılda 40.000 ton üretim kapasitesine sahip, sektörde önde gelen üreticilerden biridir. Güzel Metal, son teknolojiye sahip ve tam donanımlı bir makine parkına sahiptir. Satış ve pazarlama konularındaki deneyimi ve birikimi, ticari ilişkilerinden güç alarak şirket misyonunu bir üst seviyeye taşımaktadır. Bu sayede Güzel Metal, sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Şirket, pirinç yarı mamullerini çeşitli alaşımlarda ve ölçülerde biyet, çubuk, profil, içi boş çubuklar şeklinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretmektedir. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda özel alaşımlar ve geometrilerde üretim yapma kabiliyetine sahiptir.

Güzel Metal, inşaat, otomotiv, elektrik, elektronik ve sağlık sektörleri gibi birçok sektöre ürün tedariki sağlamaktadır. Tehlikeli ve tehlikesiz atık kazanım lisansına sahip olan şirket, çevre ve insan sağlığına olan duyarlılığı, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kalite hassasiyeti ile daima ileri gitmeyi ve kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

Güzel Metal'in kurumsal kimliği, güçlü yönetim kadrosu, deneyimli teknik personeli ve çalışanları ile dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda, yatırım, araştırma ve uygulama faaliyetleriyle varlığını sürdürmeyi ilke edinmiştir.

"Kalite GÜZEL'dir" ilkesini benimseyen Güzel Metal, her zaman daha ileriye gitmeyi ve kalitesinden ödün vermemeyi amaçlamaktadır.